راهنمای انتخاب نمایندگی پنل اس ام اس قسمت اول

آموزش انتخاب نمایندگی پنل اس ام اس قسمت اول


پنل ارسال sms

تمام روزه کسب و کارها و آموزش های نو ی برای کسب درآمد از طریق اینترنت معرفی می شوند. اکثرا این راهکارها بـه سرمایه خیلی یا تخصص نیاز ندارند. یکی از بهترین مورد های کسب درآمد نمایندگی ارائه خدمات پیغام کوتاه است. نمایندگی سامانه اس ام اس و سرویس های ریسلری ویژگی ها ی بسیاری دارند از عبارت :

۱ – ریسلر یا نماینده نیاز بـه دانش فنی خاصی ندارد.
۲ – سرمایه اولیه مورجهان ز اندک است.
۳ – درآمد بسیار مناسبی دارند.
سرویس دهنده های مختلف، نمایندگی سامانه پیغام کوتاه را با شرایط مفرق ی بـه علاقمندان عرضه می کنند. در ادامه نکات با اهمیت در روش مقایسه وانتخاب مناسب ترین سرویس نمایندگی سامانه اس ام اس آماده است تا علاقمندان کار در این زمینه بتوانند بهترین انتخاب را در راه اندازی کسب و کار خود داشته باشند.

نکات با اهمیت در تحلیل سرویس نمایندگی سامانه پیغام کوتاه :

۱ – میزان استقلال نماینده و کیفیت ریبرندینگ:
میزان اختیارات نماینده در تعریف قیمت ها و رویه های فآموزش و پشتیبانی بسیار با اهمیت است. نماینده بـه هر میزان اختیارات بیشتری داشته باشد می تواند راهکارهای فروش کامل تر و ساختار انعطاف پذیرتری تعریف نماید به همین دلیل لازم است مسائل زیر تحلیل شود و معین شود نماینده تا چه میزان مستقل از سرویس دهنده اصلی است.

امکان اتصال دامنه یا زیردامنه (subsubstr main) دلخواه بـه سامانه نماینده وجود داشته باشد.
نماینده در پنل مدیریتی بتواند لوگوهای سامانه مثل لوگو صفحه ورودی (login) و لوگو صفحات داخلی را تنظیم و تعویض نماید.
کپی رایت سرویس دهنده اصلی در سامانه نباشد و نماینده بتواند برای اعتمادسازی بیشتر نزد کاربران، کپی رایت را نام درج نماید.
تعیین تعرفه های ارائه خدمات در اختیار نماینده باشد و سرویس دهنده در تعیین قیمت خدماتی که نماینده ارائه می نماید دخالتی نداشته باشد.
دسترسی کاربران هر نماینده سامانه، فقط از طریق دامنه یا زیردامنه همان نماینده باشد. به جمله دیگر کاربر نتواند از آدرس نماینده دیگری وارد سامانه شود.


۳ – امکان ثبت نماینده بوسیله نمایندگان:
اگر نمایندگان بتوانند علاوه بر ثبت کاربر عادی، نمایندگی مستقل ارائه نمایند کسب و کار آن ها رونق زیادتری خواهد یافت. در ادامه نمایندگان هر نماینده هم لازم است از امکان ثبت نماینده مستقل برای خود برخوردار باشند پس لازم است نقد شود نمایندگان تا چند سطح امکان ارائه نمایندگی خواهند داشت.

۴ – تعرفه ارسال و دریافت اس ام اس برای نمایندگان:
شفافیت بازه های خرید اعتبار ارسال پیغام کوتاه و تعرفه های متناسب میزان خرید نماینده ارزش بسزایی دارد چرا که به صورت مستقیم روی توان رقابتی و میزان سود نماینده اثر می گذارد. پس ارزیابی دقیق دو نکته ضروری است:

تعرفه هایی که برای ارسال پیش شماره های مختلف در اختیار نماینده گذاشته می شود چقدر است. بـه عنوان مثال تعرفه ارسال پیش شماره های ۱۰۰۰، ۵۴۰۰۰ یا ۵۷۰۰۰ بـه محدودیت های کیفی و کمی آن ها با تعرفه ارسال در پیش شماره های ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ است مفرق است. پس باید ارزیابی شود تعرفه اعلام شده از طرف سرویس دهنده برای ارسال با چه پیش شماره ای است.

همین طور لازم است ارزیابی شود که برای ارسال پیامک بـه اپراتورهای مختلف ضریب وجود نداشته باشد. به عنوان مثال اگر تعرفه ارسال پیامک از پیش شماره ۱۰۰۰ بـه مشترکین همراه اول ۸۵ ریال است، تعرفه ارسال ایرانسل و تالیا از پیش شماره ۱۰۰۰ بیشتر از ۸۵ ریال نباشد.

برخی سرویس دهندگان برای ارسال پیامک بـه اپراتورهای مختلف تعرفه های مفرق ی در نظر می گیرند ولی زمان تبلیغات فقط پایین ترین تعرفه را ذکر می کنند. به عنوان مثال تعرفه ارسال پیغام کوتاه را ۸۴ ریال اعلام می کنند اما در وقت ارسال معین می شود تعرفه ارسال ۸۴ ریالی از پیش شماره ویِژه است و فقط بـه مشترکین همراه اول محدود می شود و اگر کاربر بخواهد مشترکین دیگر اپراتورها ارسال داشته باشد، هزینه ارسال با ضریب ۱٫۵ مساوی یعنی حدود ۱۲۶ ریال محاسبه می شود. تذکر بـه اینکه مشترکین ایرانسل وبقیه اپراتورها حدود ۳۵% مشترکین تلفن همراه کشور را تشکیل می دهند وجود ضریب و اختلاف تعرفه ارسال اپراتورهای مختلف، برای کاربران نهایی غیرقابل قبول است.

۵ – روش واگذاری شماره ها:
شیوه فشیوه شماره بـه نماینده تأثیر مستقیمی در میزان فروش وی خواهد داشت و لازم است روال واگذاری شماره ها نمایندگان از حیث مسائل زیر معین باشد:

اس ام اس,پنل اس ام اس,پنل ارسال پیامک,پنال پیامک ارزان,پنل اس ام اس ارزان,پنل ارسال اس ام اس,انتخاب پنل اس ام اس,راهنمای انتخاب پنل اس ام اس,

/ 0 نظر / 29 بازدید