مراقبت تابستانی موها

مراقبت تابستانی موها

حفاظت از موها,آسیب موها ,ضد آفتاب برای موهادر فصل تابستان بیش از زمان های دیگر موهای شما در معرض آسیب قرار می گیرند. آفتاب شدید، کلر موجود در آب استخرها و آلودگی های آب دریا سبب آسیب بـه موها و شکنندگی آنها می شود.

خانم ها به پوشش روسری کمتر در معرض آسیب های ناشی از نور آفتاب هستند . آقایان پیشنهاد می شود برای حفاظت از موها در مساوی آفتاب به برای در مناطق ساحلی، از کلاه مصرف کنند.

برخی محصولات ضد آفتاب برای موها هم وجود دارند که سبب مقاوم شدن مو در مساوی اشعه فرابنفش خورشید می شوند.

اگر قصد دارید در دریا شنا بکنید ، از کلاه شنا مصرف بکنید تا از نمک و آلودگی های آب دریا در امان بمانید. در غیر این صورت بلافاصله بعد از شنا موهای را شامپوی مناسب شستشو دهید.

اگر در استخر شنا می بکنید ، باز پیشنهاد می کنیم که قطعا از کلاه شنا مصرف نمایید، زیرا کلر موجود در آب استخرها آسیب بسیاری به موهای شما وارد می کنند و سبب خشکی، شکنندگی و کدر شدن مو می گردند. این نکته بـه مخصوص در استخرهای روباز حائز ارزش است، چون موها در معرض کلر هستند و هم اشعه فرابنفش خورشید.

این نکته را هم باید بدانید که موهای رنگ شده، فر شده و یا صاف شده با محصولات شیمیایی ضعیف تر و آسیب پذیرتر می باشند ، پس نگهداری از آنها ضروری است.
منبع:سیمرغ

کلمات کلیدی:
آرایش,زیبایی,آرایش چشم,آرایش مو,آرایش صورت,آرایشگاه,سلامت و زیبایی,فرم چشم,سلامتی و تناسب اندام,انواع آرایش,آرایش های زیبا,مدل ارایش چشم,مدل آرایش مو,مدل جدید آرایش چشم,مدل زیبای آرایش مو,زیبایی و تناسب,انواع آرایش مو,انواع آرایش چشم,آرایش خلیجی

/ 0 نظر / 28 بازدید