راه های افزایش مشاهده کننده از وبلاگ

راه های افزایش مشاهده کننده از وبلاگ

تهیه وبلاگ ها نیاز به تلاش و صرف داشته و بدون داشتن ترافیک بر روی آن به تنهایی مبارزه در وب دشوار خواهد بود. پیاده سازی این ترفندها به افزایش ترافیک بلاگ شما در وب یاری بسیاری خواهد کرد. شما وبلاگ را راه اندازی می بکنید هر روز به آن سر می زنید مشاهده می بکنید که هیچ کس از بلاگ تان بازدید نکرده و هیچ ترافیکی نداشته اید. فکر می بکنید چه چیزی درست کار نکرده کجای کار شما غلط بوده است!؟

وبلاگ افزایش بازدید سایت: افزایش بازدید سایت

این مساله شایع برای بسیاری از صاحبان وب سایت است . برایارتقا ترافیک وب بلاگ خود نکات زیر را بررسی بفرمایید. روشهای بسیاری برای ایجاد ارتقا ترافیک وب بلاگ تان وجود دارد. دو غلط متداول وجود دارد که اکثر بلاگ نویسان تازه کار مرتکب آن می شوند. برای مثال مطالبی با کیفیت بالا ارائه نکرده و زمانی برای برقراری رابطه با مخاطبان خود در نظر نمی گیرند.

pic1 300x198 10 ترفند افزایش ترافیک در وبلاگ

فقدان محتوای بهتر ، بهتر ی برای این است که افراد پیگیر مطالب ارسالی شما در وبلاگ نباشند. بدون ایجاد رابطه با مخاطبین رقبتی به بازگشت به وب سایت شما نشان نخواهند داد. در متن زیر به نقد گاهی اقدامات به جهت اصلاح افزایش ترافیک وب می پردازیم:
۱- محتوای بهتر نیازمند صرف زمان و انجام تحقیقات است

برای رسیدن به اهداف خود در وبلاگ، به صورت هفتگی زمانی را برای انجام اقدامات ضروری تعیین بکنید .
۲- صرف زمان در شبکه وب

این امر از طریق وسائل های شبکه های اجتماعی مانند LinkedIn یا فیس بوک میسر است . متناوباً از طریق اظهارنظر در دیگر وبلاگ ها نیز مقدور خواهد بود. با قرار دادن نظرات ارتباط و وارده که سبب افزایش اعتبار و ارزش شده، همین طور اظهار نظرات شما در بلاگ های دیگر باید با هدف ایجاد رابطه باشد تا خوانندگان نظرات و اعتقادات، بر روی لینک شما کلیک کرده و از وبلاگ شما دیدن خواهند کرد. اگر این کار را انجام ندهید، شما حداقل می توانید یک بک لینک به وب سایت ایجاد کرده تا به بازاریابی موتور جستجوی یاری کنید.
۳- به مخاطبین خود هدایا و پیشنهاد ات رایگان ارائه بکنید

این نکته بستگی نیاز به مطالب و محتوای بهتر دارد تا افراد رقبت به خواندن داشته باشند. بهترین پیشنهاد یا هدایا، ارائه مطالب اطلاعات مفید است که در جاهای دیگر پیدا نمی شود. شما می توانید این مطالب را از طریق اجرای یک نظرسنجی ایجاد بکنید ؛ با ارائه نظرات منحصر به فرد در زمینهء کاری اتان می توانید در این مورد کار نمایید.

۴- اطلاعات در مورد seo وب وب سایت کسب بکنید

pic2 10 ترفند ارتقا ترافیک در وبلاگ

۵- استفاده از سئو

ممکن است نیاز به seo عکس های گرافیکی، عناوین تگ ها در بلاگ تان ضروری باشد. کمی از خود را صرف تحقیق در مورد هر از کلمات کلیدی نمایید که بهترین نتیجه در موتور جستجو را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در seo وب بلاگ از plug-ins و urlها برای پیدا شدن وبلاگ تان استفاده بکنید .

۶- از افرادی که به صورت میهمان به وبلاگ شما آمده و نظر می دهند، دعوت به عمل آورید

این میهمانان اکثرا مخاطبین را به همراه داشته آنها را به بلاگ شما هدایت می کنند. اگر از وبلاگ نویسان دعوت به عمل آورید، در واقع به بازار آنها هم دسترسی پیدا خواهید کرد.

۷- در وبلاگ خود تبلیغ نکنید

با قرار دادن تبلیغات در همه بلاگ تان، سطح آن را پایین خواهید آورد. برای انجام این کار می توانید تا محبوب شدن بلاگ تان کمی صبـر کنید پس شروع به تبلیغ در آن نمایید.

/ 0 نظر / 27 بازدید